Tájékoztató a COVID helyzet kapcsán - 2020. november

Kedves Ellátottaink, Tisztelt Érdeklődők!

Szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy egyesületünk és ellátásaink a koronavírus vészhelyzet ideje alatt is működnek.
Nyitvatartási időnk változatlan, hétköznaponként 8-16 óra közt vagyunk nyitva székhelyünkön, Debrecenben a Poroszlay út 97. szám alatt.

Kérjük klienseinket, hogy a vészhelyzet ideje alatt elsősorban ne személyesen, hanem telefonon és az alábbi elérhetőségeken vegyék fel velünk a kapcsolatot, illetve itt jelezhetik gondozási igényüket is:

Kérjük, hogy intézményünkbe lehetőleg előzetes időpont egyeztetés után érkezzenek!
Intézményünkben fokozottan ügyelünk a higiénés intézkedések betartására és klienseinket is erre kérjük.  Belépésnél testhőmérséklet mérés történik, a maszkviselés és a kézfertőtlenítő használata kötelező!

Vigyázzunk magunkra, vigyázzunk egymásra! Mindenkinek jó egészséget kívánunk!
Forduljanak hozzánk bizalommal!

Üdvözlettel,